زهرا زندیه
تقسیم-ترکه

مـشـاوره تـلـفـنـی رایـگـان بـا وکـلای زنـدیـه

کارشناسان ما همواره در کنار شما هستند

وکیل زهـرا زنـدیـه

وکیل پایه یک مرکز وکلای تهران، رتبه ۲۰ مرکز وکلا، شماره پروانه ۵۶۱۴۱

بـهـتـریـن وکـلای غـرب تـهـران

وکیل فردی است که توانایی دفاع از حقوق شما در دعاوی مختلف را دارد، از این رو بسیاری از افراد زمانی که با مشکلات حقوقی، کیفری، خانواده، مسائل مربوط به قوانین و … مواجهه می شوند، به دنبال وکیل کارکشته هستند تا راهنمایی های لازم را از او دریافت کنند.

اقداماتی که در دفتر وکالت ایشان انجام می گردد:

 

 • وکالت تخصصی در پرونده های خانواده
 • وکالت تخصصی در پروند های طلاق
 • وکالت تخصصی در پروند های نفقه
 • وکالت تخصصی در پروند های مهریه
 • تنظیم دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی
 • وکیل ایرانیان خارج از کشور

ویـژگـی هـای دفـتـر وکـالـت سـرکـار خـانـم زنـدیـه: بـهـتـرین وکـیـل طـلاق در مـرزداران

 • سالیان سال فعالیان در عرصه های وکالتی و سوابق و نتایج درخشان
 • دارای تیم مجرب و زبده و قضات سابق دادگستری و وکلای نخبه در عرصه های حقوقی
 • اعتماد کامل موکلین به جهت سوابق درخشان و حسن سوابق این دفتر
 • پیگیری مداوم و مستمر پرونده ها و ارائه گزارش به موکل
 • اکثر موکلین معرفی شده توسط موکل های سابق بوده که همین امر نشان از اعتماد و توانایی بالای این مجموعه دارد
 • دلسوز و پیگیر بودن پرونده های موکل
 • صداقت در بیان و رفتار سالیان سال فعالیان در عرصه های وکالتی
 • دارای تیم مجرب و زبده و قضات سابق دادگستری و وکلای نخبه در عرصه های حقوقی
 • اعتماد کامل موکلین به جهت سوابق درخشان و حسن سوابق این دفتر
 • پیگیری مداوم و مستمر پرونده ها و ارائه گزارش به موکل
 • اکثر موکلین معرفی شده توسط موکل های سابق بوده که همین امر نشان از اعتماد و توانایی بالای این مجموعه دارد
 • دلسوز و پیگیر بودن پرونده های موکل
 • مسلط به قوانین و مقررات روز کشور

گـروه وکـلای زنـدیـه

گروه وکلای زندیه متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه دولتی علامه طباطبائی می‌باشند که متصدیان آن پس از کسب برترین رتبه ها در شهرتهران، با تشکیل گروهی از وکلا و با بیش از چند سال تجربه موفق در زمینه دعاوی خانواده بالاخص دعوای طلاق، از موفق‌ترین گروه‌های حقوقی تخصصی در سطح کشور است. مهمترین ویژگی گروه حقوقی زندیه بهره مندی از وکلای با تجربه و امانت دار که فارغ التحصیلان یکی از بهترین و تخصصی ترین دانشگاه های دولتی کشور در زمینه حقوق (دانشگاه علامه طباطبائی) است؛که از زمان مشاوره و عقد قرارداد تا حصول نتیجه و صدور رای نهایی ، به صورت مستمر پیگیر پرونده شما خواهند بود. شما می‌توانید با اعتماد و تکیه بر دانش و تجربه گروه وکلای زندیه، بهترین وکلا را برای حل مشکلات در کنار خود داشته باشید.

مـشـاوره رایـگـان طـلاق تـوافـقـی

هزینه وکیل طلاق 

به ازای هر یک از زوجین در سال ۱۴۰۲ مبلغ ۴ میلیون تومان می باشد

وکیل خوب، راهگشای مشکلات لاینحلی است که گاه افراد را از هستی ساقط می‌نماید. بسیاری از افراد به دلیل عدم آگاهی لازم از مسائل حقوقی و عدم استفاده از مشاوره حقوقی با وکیل، درگیری پرونده‌های حقوقی و کیفری می‌شوند که بعضاً خسارات جبران ناپذیری به آنان وارد می‌کند. در این هنگام، حضور یک وکیل خوب و مجرب در زمینه مشکل به وجود آمده می‌تواند، بسیاری از مشکلات و اثرات ناشی از آن را کاهش دهد. در این مقاله، راهکاری برای جستجوی بهترین وکیل و نیز انتخاب وکیل خوب متناسب با هر پرونده ارائه شده است.

روش‌های استفاده از خدمات وکیل

برای استفاده از خدمات مختلف یک وکیل، نظیر مشاوره حقوقی، پذیرش وکالت، تنظیم دادخواست، لایحه و یا شکواییه و به طور کلی خدمات حقوقی راه‌های مختلفی وجود دارد. امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و نیز گسترش فضای مجازی، حرفه وکالت نیز با تبعیت از فناوری روش‌های جدیدی را برای عرضه خدمات خود به موکلین پیش گرفته است. مهمترین راه‌های استفاده از مشاوره حقوقی وکیل عبارتند از:

 • وکیل آنلاین

امروزه، سرعت در هر امری از جمله وکالت جزو لاینفک آن کار است. فضای مجازی و اینترنت، مهترین راهکار برای ارتباط سریع میان افراد بوده و می‌توان گفت یکی از ارزان‌ترین راه‌های ارتباط نیز محسوب می‌شود. در واقع، وکیل آنلاین وکیلی است که با حضور در فضای مجازی نظیر تلگرام، اینستاگرام، واتس آپ و سایر پیام رسان‌های داخلی و خارجی و یا حتی در بخش تالارهای گفتگوی سایت‌ها اقدام به مشاوره حقوقی به افراد می‌نماید. در اکثر موارد، وکیل آنلاین خدمات مشاوره حقوقی رایگان بر بستر وب ارائه می‌دهد. اما در برخی موارد نیز برخی وکلا نیز برای ارائه خدمات خود مبالغی را مطالبه می‌نمایند. مشاوره حقوقی با وکیل آنلاین می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای افرادی باشد که به وکیل خوب دسترسی ندارند و یا نیاز دارند در سریع‌ترین زمان ممکن با یک وکیل مجرب مشکل خود را مطرح نمایند. وکیل آنلاین در سال‌های گذشته روند رو به رشدی داشته و از این طریق افراد بسیار زیادی از دانش وکلا استفاده می‌کنند.

 • وکیل تلفنی

یکی از روش‌های رایجی که در آن مردم به وکلا دسترسی دارند، تماس تلفنی است. وکیل تلفنی، اصطلاحی است که برای خدمات مشاوره حقوقی تلفنی به کار می‌رود. در یک دفتر وکالت و یا یک مؤسسه حقوقی معمولاً، وکلا یا مشاورین حقوقی حضور دارند و با پاسخگویی به تماس‌های مردم، خدمات وکیل تلفنی را ارائه می‌دهند. شنیدن صدای وکیل، انتقال حس و معنای اصلی پیام، سرعت انتقال پیام به نسبت وکیل آنلاین و نیز ارزانی از مهمترین مزایای وکیل تلفنی است. وکیل تلفنی با گوش دادن به صحبت‌های موکل و نیز اطلاع از مشکل وی می‌تواند با حوصله و به گرمی از طریق تلفن، او را راهنمایی نماید. بنابراین، وکیل تلفنی می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای افرادی باشد، که علاوه بر هزینه، تمایل دارند در یک گفتگوی دو جانبه مشکل خود را با وکیل مطرح نمایند.

 • بهترین وکیل

باید توجه داشت، انتخاب بهترین وکیل برای هر پرونده‌ای، تابع شرایط مختلفی نظیر نوع پرونده (حقوقی یا کیفری)، ادله موجود در پرونده، شهر و استان محل طرح پرونده، فرد وکالت دهنده (خواهان یا خوانده، شاکی یا متهم) و … می‌باشد. اما به طور کلی باید گفت، بهترین وکیل در هر پرونده‌ای:

· باید تجربه کافی در زمینه موضوع پرونده اعم از طرح دعوی، شرکت در دادگاه و دفاع از موکل داشته باشد.

· به صورت تخصصی در یک یا نهایتاً دو حوزه فعالیت نماید.

· قدرت بیان و قدرت استدلال بسیار بالایی داشته باشد.

· ادله پرونده را با تیزبینی بررسی و پروش دهد.

· قدرت مدیریت جلسه دادگاه را داشته باشد.

وکیل خانواده، وکیل کیفری، وکیل ملکی، وکیل طلاق، وکیل مهریه، وکیل چک و … عباراتی است که به طور معمول، مردم در اینترنت جستجو می‌کنند که این امر نشان می‌دهند، موکلین با جستجوی کلمات خاص به دنبال بهترین وکیل متخصص در زمینه مشکل خود هستند.

یک مؤسسه حقوقی و یا یک گروه حقوقی معمولاً از تعدادی وکیل تشکیل شده است که هر فرد به صورت تخصصی در حوزه‌ای مشخص کار می‌کند و هر وکیل در زمینه‌ای مشخص، بهترین وکیل آن گروه محسوب می‌شود. این امر موجب می‌شود تا هم احتمال برد در پرونده بسیار افزایش یابد و هم در هزینه و زمان موکل صرفه‌جویی می‌گردد.

در پایان باید گفت، بهترین وکیل، شخصی است که با پشتکار و دلسوزی، پرونده موکل را پیگیری کند و علم خود را به طور کامل و خالصانه برای احقاق حق موکل به کار گیرد. بهترین وکیل، کسی است که امین و رازدار موکل خود بوده و همواره مصلحت وی را درنظر بگیرد.

گروه وکلای زندیه با ارائه مشاوره حقوقی وکیل آنلاین، وکیل تلفنی و نیز معرفی بهترین وکیل در هر پرونده سعی در ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات دارد.